top of page
  • Writer's pictureengin varol

"Ekonomi programını sabote etmeye çalışanları yakından takip ediyoruz"Seçim sonrası için felaket senaryoları yazarak ekonomi programını sabote etmeye çalışanların olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu amacı güdenlerin yakından takip edildiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Törenine canlı bağlantı ile katıldı.


Konuşmasında, "Geçtiğimiz ayın başlarında 46 bin konut ve köy evinin anahtarlarını teslim etmiştik. Bugün de 30 bin 723 vatandaşımızı daha evlerine kavuşturuyoruz." diyen Erdoğan, "Ülkede ve dünyada ne yaşanırsa yaşansın hiçbir gündemin bizi deprem bölgesi ile ilgili programımızdan uzaklaştırmasına izin vermiyoruz." ifadelerini kullandı.


Depremin siyaset üstü ve ihmale gelmeyecek bir konu olduğunu belirten Erdoğan, "Önümüzdeki dönem hem deprem şehirlerimizi hem aynı tehditle yüz yüze olan şehirleri dayanıklı hale getirmek için seferberlik ruhuyla çalışmayı sürdüreceğiz." açıklamasını yaptı.


Seçim sonrası için felaket senaryoları yazarak ekonomi programını sabote etmeye çalışanların olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu amacı güdenlerin yakından takip edildiğini söyledi.


Kaynak: Döviz.com

8 views0 comments

Comments


Copyright©
bottom of page